SUP BAZA

ORŁOWO PRZY PLAŻY

 SZKOŁA  & WYPOŻYCZALNIA

REZERWACJA ONLINE

Szkoła pływania na desce SUP (akredytacja Academy of Surfing Instructors)

W naszej szkole wiosłowania i surfowania na desce SUP nauczymy Ciebie wszystkiego. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów Academy of Surfing Instructors (ASI), wg. sprawdzonej i skutecznej metodologii. Spotykamy się w SUP Bazie przy ul. Balladyny 3 w Orłowie, a następnie idziemy po sprzęt do naszego kontenera przy plaży - wejście nr 18.

JEŻELI CHESZ NAUCZYĆ SIĘ PŁYWAĆ NA DESCE SUP DOKONAJ WYBORU I KLIKNIJ W IKONĘ PONIŻEJ:

Wypożyczalnia desek SUP

Pływamy na najlepszym sprzęcie i mamy do wypożyczenia wszystko czego potrzebujesz do wiosłowania na stojąco na desce SUP: mokre i suche pianki, kapoki, kaptury, buty, wiosła, finy i deski SUP…dużo desek …do wszystkiego! Spotykamy się w SUP Bazie przy ul. Balladyny 3 w Orłowie, a następnie idziemy po sprzęt do naszego kontenera przy plaży - wejście nr 18.

JEŻELI CHCESZ WYPOŻYCZYĆ DESKĘ SUP DOKONAJ WYBORU I KLIKNIJ W IKONĘ PONIŻEJ:

Akademia SUP BAZY

Zdecydowaliśmy się wprowadzić unikalny program szkoleniowy w postaci  SUPer Dnia czyli 8 godzin zajęć na desce z wiosłem z SUP BAZĄ. Mamy sprawdzoną metodologię certyfikowanej szkoły ASI i bogaty program zajęć.

Kolejnym programem naszej Akademi jest  Integracja Grupy na desce SUP, czyli nauka wiosłowania i zabawa w jednym. Zajęcia prowadzone są na plaży i wodzie w Gdyni-Orłowie dla grup liczących od 5 do 20 osób. Czeka was morska przygoda na desce z wiosłem. Bogaty program! Wszyscy będą pływać i dobrze się bawić!

Spotykamy się w SUP Bazie przy ul. Balladyny 3 w Orłowie, a następnie idziemy po sprzęt do naszego kontenera przy plaży - wejście nr 18.

Nauka pływania na desce SUP

SUP BAZA - ORŁOWO PRZY PLAŻY 

SZKOŁA &  WYPOŻYCZALNIA DESEK SUP

umowa, regulamin, rodo

Nauka pływania na desce SUP

SUP BAZA
ORŁOWO PRZY PLAŻY
SZKOŁA & WYPOŻYCZALNIA
DESEK SUP

KRS: 0000923354

NIP: 5862372883

NR KONTA:
15 1240 1242 1111 0011 0885 8917