SUP Baza kontener na plaży w Orłowie

You are currently viewing SUP Baza kontener na plaży w Orłowie

Sezon 2024 otwarty! SUP Baza kontener przy plaży!

Zapraszamy na kurs wiosłowania na stojąco na desce SUP!

Dzięki kontenerowi SUP Bazy na plaży przy wejściu nr 18 jesteśmy najbliżej wody położoną Szkołą i Wypożyczalnią desek SUP w Trójmieście!

Do końca czerwca czekamy na Was w każdy weekend od 09:00 do 12:00!

Zapraszamy na:

Około 1,5 roku temu zdecydowalismy się przenieść bliżej wody i w końcu się nam udało! Mamy SUP Baza kontener na plaży!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt firmom, instytucjom jak i osobom ze szczególnym uwzględnieniem firmy Uni-logistics, która nie tylko nas wsparła ale w osobach Pani Agnieszki i Pana Andrzeja udzieliła nam fachowych rad: jak, gdzie i który kontener wybrać i zainstalować!
 
 
Dzięki SUP Baza kontenerowi pływanie na desce SUP w Orłowie będzie przyjemniejsze i może być nie tylko świetną formą aktywności fizycznej, ale również sposobem na relaks, zabawę i eksploracji pięknej gdyńskiej przyrody z perspektywy wody.

SUP Baza kontener ma wszystko czego potrzebujesz do pływania na desce SUP.
Do zobaczenia!

nauka pływania na desce SUP

SUP Baza kontener czeka na Was na plaży!

Pływanie na desce SUP (stand-up paddleboarding) w Orłowie, czy też w innych miejscach, ma wiele zalet. Oto kilka powodów, dla których warto:

  1. Rekreacja na świeżym powietrzu: Pływanie na desce SUP to doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Orłowo jest pięknym miejscem, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami i korzystać z dobrodziejstw natury.

  2. Aktywność fizyczna: SUP to świetny trening zarówno dla ciała, jak i umysłu. Wymaga zaangażowania wielu grup mięśniowych, zwłaszcza rdzenia, nóg i ramion, co przyczynia się do poprawy siły, wytrzymałości i równowagi.

  3. Relaks: Pływanie na desce SUP może być b. relaksujące i odstresowujące. Falowanie wody, świeże powietrze i spokojne otoczenie mogą pomóc w redukcji stresu i poprawie samopoczucia.

  4. Zabawa dla całej rodziny: SUP to aktywność, którą można uprawiać zarówno samemu, jak i z rodziną lub przyjaciółmi. Jest to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

  5. Eksploracja: Pływanie na desce SUP pozwala podziwiać różne miejsca z perspektywy wody. W Orłowie można odkrywać urocze zakątki i cieszyć się pięknymi widokami przyrody np. klifu.

  6. Poprawa równowagi i koordynacji: Stać na desce SUP wymaga utrzymania równowagi, co może pomóc w poprawie koordynacji i kontroli ciała. Pływają na desce SUP istotnie wzmocnisz mięśnie głębokie odpwiedzialne między innymi za kręgosłup.

  7. 100% doświadczenie natury: Pływanie na desce SUP to doskonała okazja do obcowania z naturą i zanurzenia się w otaczającym środowisku. To wspaniała forma relaksacji i odprężenia, która pozwala oderwać się od codzienności i połączyć z naturą.