Stało się jesteśmy SUP BAZĄ "Orłowo przy plaży"!

You are currently viewing Stało się jesteśmy SUP BAZĄ "Orłowo przy plaży"!

Koniec sezonu 2022 wyglądał mniej więcej tak:

> pływanie 30 października 2022

> trasa treningu z 31 października 2022

NA KONIEC SEZONU 2022
OFICJALNIE STALIŚMY SIĘ
SUP BAZĄ "ORŁOWO PRZY PLAŻY"

SUP BAZA to przede wszystkim nowa jakość obsługi klienta i mnóstwo nowych fajnych pomysłów na deskę SUP w Orłowie w nadchodzącym sezonie 2023!
 
Po pierwsze bezpieczeństwo! Dzięki SUP Bazie mamy sprawdzone procedury na minimalizowanie różnych typów ryzyka wynikających z pływania na wodach zatoki Gdańskiej.

Zapoznaj się z naszymi rekomendacjami > 10 zasadami bezpiecznego pływania na desce SUP na wodach zatoki!
 
Dodatkowo opisaliśmy dla Was najważniejsze rodzaje ryzyka i sposoby radzenia sobie z nimi na wodzie. Przeczytaj > ryzyka i strategie jego redukcji.

SUP BAZA "Orłowo przy plaży" to doskonała lokalizacja na SUPer wycieczki! Zapoznaj się z naszymi pomysłami na trasy do zwiedzania Orłowa i okolic z perspektywy wody! Opisaliśmy dla Was nie tylko sam akwen ale 5 rekomendowanych przez nas tras na wodne eskapady pod względem długości, czasu, poziomu trudności, przeznaczenia i atrakcji. Przeczytaj > 5 tras z Orłowem przy plaży!

SUP BAZA "Orłowo przy plaży" to nie tylko wypożyczalnia desek SUP ale również szkoła nauki wiosłowania na stojąco na desce! Jesteśmy pierwszą szkoła nauki pływania na desce SUP zgodnie z metodologią Academy of Surfing Instructors w Polsce. Nasze sprawdzone metody mają tylko jedno na celu - gruntownie przygotować Ciebie do prawidłowego wiosłowania na stojąco na desce SUP. Przeczytaj czego możesz się spodziewać podczas naszego kursu > nauka pływania na desce SUP.

SUP BAZA "Orłowo przy plaży" to miejsce dla ludzi, którzy kochają aktywnie spędzać  czas na wodzie! Pamiętaj wiosłowanie na stojąco jak i łapanie fal na desce SUP nie jest trudne i ma jedną ogromną zaletę - jest "pogodo odporne" tzn. czy jest fala czy jej nie ma, czy wieje czy nie, desce SUP to nie przeszkadza i niczego nie zmienia! Na desce SUP pływasz w każdą pogodę i to jest piękne w tym sporcie!

Wiosłuj i łap falę z nami w Orłowie!
Do zobaczenia na wodzie w 2023!